Obraz Kirk Fisher z Pixabay

Busy Przemyśl Holandia

Przewóz osób i paczek z Polski do Holandii to nasza specjalność! Początek naszej trasy zaczynamy od miasta Przemyśl, gdzie wielu rodaków wybiera wyjazdy do Holandii w poszukiwaniu pracy, spędzenia wakacji bądź odwiedzenia najbliższych mieszkających na terenie bajecznej Holandii. Tulipany, wiatraki bliskość oceanu to nieliczne atuty państwa, które jest jednym z najczęściej preferowanych miejsc podróży. Wybierając nasze busy jako środek transportu możecie być pewni, że dotrzecie na miejsce w miłej atmosferze. Nasze nowoczesne busy regularnie kontrolowane na najwyższej jakości stacjach pojazdów zapewnią szybki i bezpieczny dojazd w wybrane przez Was miejsce. System podróży od drzwi do drzwi to jedna z zalet naszej firmy. Przyjeżdżamy po Państwa o wyznaczonej godzinie, nie obciążamy Was zbędnym poszukiwaniem miejsca naszego postoju, ani dodatkowymi opłatami. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za bagaż. Nasz bagażnik wiele pomieści, dlatego oprócz osób dostarczamy również paczki pod wskazany adres. Wracając do atutów naszych pojazdów zapewniamy przestronność, schludne wnętrze, czystą tapicerkę oraz wygodne fotele. W trakcie trwania całej podroży umożliwiamy darmowy dostęp do Internetu, dzięki czemu będą Państwo na bieżąco z newsami ze świata. Dbamy by nasi Klienci byli zadowoleni, dlatego oferujemy różnorodne promocje, pakiety i obniżki dla stałych klientów.

Obszar naszej trasy w Polsce skupiony jest wzdłuż autostrady A4 przejeżdżamy przez Jarosław, Rzeszów, Dębicę, Tarnów, Brzesko, Bochnię, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Legnicę oraz Bolesławiec. W Niemczech i Holandii preferujemy podroż autostradami, chyba, że pasażerowie mają życzenie na poruszanie się inną trasą. Nasi Kierowcy znają trasę, przepisy oraz potrafią wybierać tak drogi, by nie wydłużać czasu na dotarcie do celu.

W przypadku ustalenia terminu, zarezerwowania biletu bądź jeśli nie wyczerpaliśmy informacji na temat interesującej Państwa trasy prosimy o kontakt pod numer telefonu +48 795 371 327.